Tanıtımlar

Altın Fiyatları, Canlı Borsa İçin Menkul.com

2015-11-17 18-53-18 Ekran görüntüsü

Canlı Borsa, altın fiyatları ve döviz kurları için menkul.com yayında!

Menkul.com ziyaretçilerine altın fiyatları, döviz kurları, borsa ve hisse senedi verileri, forex endeksleri, finans gündemi ve ekonomi haberlerini sunmaktadır.

Menkul.com’da sunulan verilere en gücen veriler olup kullanıcılara anlık fiyatlar sunmaktadır. Altın fiyatlarını ons, gram, çeyrek, yarım, tam ve cumhuriyet altını olarak takip edebilir ayrıca uzmanlar tarafından yapılan yorumları okuyarak yatırımlarınız için kendinize yön verebilirsiniz.

Döviz kurlarını abd doları, euro, İngiliz sterlini, İsviçre frangı, rus rublesi, Suudi Arabistan riyali olarak takip edebilirsiniz. Anlık olarak güncellenen kurlar ile ticaret, birikim veya yatırımlarınıza yön verebilirsiniz. Serbest piyasa ve merkez bankası başta olmak üzere bankaların döviz kurlarını da yine menkul.com üzerinden takip edebilirsiniz. Garanti Bankası, İş Bankası, Halkbank, Akbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Finansbank, Denizbank, Kuveyt Türk, Bank Asya, Türkiye Finans, Şekerbank gibi bir çok bankanın döviz kurlarını site üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz.

Borsa gündemini anlık takip etmek isteyenler için menkul.com başta borsa İstanbul yani Bist olmak üzere tüm dünya borsa hisse senetlerini takip etmenize imkan sağlıyor. Borsaya ait veriler ve canlı grafikler ile takip edebilir yine yatırımlarınıza yön verebilirsiniz.

2015-11-17 19-33-05 Ekran görüntüsü

Sitede yer alan ekonomik takvim ile dün kapanan şirket sayısını, bugün hizmet sektörü PMI, yarın nihali GSYH, bu hafta imalat sanayi PMI, gelecek hafta sanayi üretimi, gelecek ay hazine nakit dengeisi gibi bir çok veriye ulaşabilir ve hangi gün hangi veriler var rahatlıkla görebilirsiniz.

2015-11-17 19-33-20 Ekran görüntüsü

Yine sitede yer alan hesaplama araçları ile Basit ve bileşik faiz hesaplama, bono getirisi hesaplama, indirim hesaplama, iş günü hesaplama, repo getirisi hesaplama, zarar hesaplama, kar hesaplama, tahvil getiri hesaplama, kdv hesaplama, standart sapma hesaplama, yüzde hesaplama, indirim hesaplama gibi hesaplamalara ulaşabilirsiniz.

Menkul.com’a aynı zamanda üye olarakta takip etmek istediğiniz veriler için planlar oluşturabilir, takiplerinizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Menkul.com’u aynı zamanda sosyal medyadan da kampanyalarını takip edebilirsiniz. Menkul.com’u facebooktan takip etmek için: https://www.facebook.com/menkulcomtr , Twitter üzerinden takip etmek için https://twitter.com/menkulcomtr adreslerini kullanabilirsiniz.

 

 

Daha Fazla Göster

Kurabiye Tarifleri

En nefis kurabiye tariflerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini en leziz tatları sunmayı amaç edinir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı